Články
V sekci zpráv naleznete zprávu č. 10.
Obsah zprávy:
- Krajské soutěže družstev dospělých
- Pokuty
- Akce JmSST a v kraji
Rozpisy mládežnických KP naleznete v sekci mládeže.
Rozpis KP dospělých zde.
V sekci mládeže je i rozpis BTM U11, který bude 27.1.2024 ve Strážnici.
V sekci zpráv naleznete zprávu č. 9.
Obsah zprávy:
- Krajské soutěže družstev dospělých
- Zařazení do žebříčku mužů
- Pokuty
- Akce JmSST a v kraji
Výkonný výbor JmSST a komise STK JmSST přeje všem hráčům a hráčkám, rozhodčím, funkcionářům a příznivcům příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku pevné zdraví a spokojenost v osobním i sportovním životě.
Stav bodovací soutěže po BTM ve Strážnici a v Moravském Krumlově naleznete v sekci mládeže.
Kdo by chtěl přispět pozůstalým po hráčích Mikulova, kteří tragicky zahynuli při cestě z mistrovského utkání, může tak učinit na serveru Donio.
Můžete se také zúčastnit benefiční akce 9.12.2023 v Mikulově:
V sekci zpráv naleznete zprávu č. 8.
Obsah zprávy:
- Krajské soutěže družstev dospělých
- Zařazení do žebříčku mužů
- Zařazení do žebříčku žen
- Kvóty pro krajské přebory
- Sbírka a benefiční akce
- Akce JmSST a v kraji
Výsledky víkendových BTM ve Strážnici a v Moravském Krumlově naleznete v sekci mládeže.
V sekci zpráv naleznete zprávu č. 7.
Obsah zprávy:
- Krajské soutěže družstev dospělých
- Zařazení do žebříčku mužů
- Pokuty
- Akce JmSST a v kraji
Z důvodu tragické události v mikulovském klubu se odkládá celý turnaj divize žen a utkání družstva STP Mikulov A v soutěži mužů v KS2.
V sekci mládeže naleznete stav BTM a nasazovací žebříčky po říjnových turnajích. Dále propozice na turnaje, které se uskuteční o víkendu 11. a 12.11. ve Strážnici a Moravském Krumlově.
Práva startu v turnajích A:
U13
Flajšar Pavel, Štěpánek, Plotěný, Cupák, Cupáková, Švehla, Macánek, Nováková, Struhárová, Koudelka, Svoboda Filip, Machová, Barták, Pavlinec, Dvorský, Cvrčková, Čelko, Samson
U15
Zukal, Urbánek, Vozdek, Gholamzadeh, Krištof Martin, Král Jakub, Vokřínek Petr, Topinka Ondřej, Kopřivová, Hrubý, Štěpánek, Vokřínek Tomáš, Sedláček Jakub, Cupák, Majárek, Barták, Cupáková, Zouharová
U19
Zukal, Novohradská, Vokřínek Petr, Radkovský, Huták, Dreits, Krištof Martin, Sobotíková, Daněk Miroslav, Pilát, Prchlík, Gholamzadeh, Flajšar Petr, Klepáčová, Dohnal, Kopřivová, Hutáková, Janků Pavel
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 > >>